زمان مطالعه تقریبی: 3 دقیقه

تیر ۱۳۹۹ بود که من وارد هنرستان رکاد شدم، هنرستانی که به عنوان اولین هنرستان استارتاپی کشور شناخته می‌شود. قبل از رکاد، تجربه حضور در محیط‌های آموزشی و استارتاپی را داشتم و با کار آموزشی غریبه نبودم. امّا هنرستان‌رکاد محیطی کاملا متفاوت با سایر آموزشگاه‌هایی که قبل از آن تجربه کرده بودم، داشت.

در رکاد آموزش به نوجوانانی ارائه می‌شود که به دنبال یادگیری مهارت‌های کاربردی و ورود به فضای کسب و کار هستند. انگیزه آنها برای ورود به بازار کار باعث می‌شد تا همه‌ی همکاران من در هنرستان رکاد به دنبال بهبود فرآیندهای آموزشی باشند.

رکاد یک مرکز آموزشی با ساختارهای متفاوت

هنرستان استارتاپی رکاد

کسانی که با ساختارهای آموزشی به خوبی آشنا هستند، می‌دانند که کار متفاوت انجام دادن در نظام آموزشی ایران کاری بسیار سخت و طاقت‌فرساست. امّا در رکاد همیشه این سختی‌ها با جان و دل توسط تمامی عوامل اجرایی پذیرفته می‌شد تا حرکتی نو شکل بگیرد و خروجی کار که همان رشد دانش‌آموزانمان بود به بار بنشیند.

چرا رکاد را برای کار انتخاب کردم؟

من قبلا در یک پست دیگر بطور کامل اولین هنرستان استارتاپی کشور را معرفی کردم. رکاد یک مجموعه جوان با مدیران خوشفکر است که هدف آنها رشد و توسعه فردی دانش‌آموزان و نوجوانان زیر ۱۸ سال است. در هنرستان‌رکاد برای آینده کاری دانش‌آموزان سه مسیر شغلی در نظر گرفته می‌شود:

برای من رکاد از این جهت جال بود که مدیران این مجموعه به دنبال سبک جدیدی از آموزش به نوجوانان بودند. در رکاد سعی می‌شود تا سن اشتغال به کار کاهش پیدا کند و این مهم با اعتماد به نوجوانان و واگذاری کارها به آنها حاصل می‌شود.

جوانان نوجوانی که ایده‌های خلاقانه دارند و با جدّیت به دنبال تحقق رویاهای خود هستند را به راحتی نمی‌توان در هیچ کجای دیگری پیدا کرد.

چرا از هنرستان‌رکاد رفتم؟

جوانان رکاد در سالیان اخیر توانسته‌اند موفقیت‌های بسیاری را بدست بیاورند. یکی از این موفقیت‌ها، راه‌اندازی استودیو دیجیتال مارکتینگ چکاد است. یک آژانس دیجیتال مارکتینگی که توانسته در زمینه‌های تولید محتوا، طراحی سایت، سئو، طراحی گرافیک، ویدئو مارکتینگ و مشاوره کسب و کار آنلاین فعالیت‌های گسترده‌ای را شروع کند.

با توجه به شرایط تصمیم گرفتم تا برای مدّتی در کنار جوانان با انگیزه در استودیو چکاد فعالیت کنم. آنچیزی که مسلم است آژانس دیجیتال مارکتینگ چکاد در آینده‌ای نه چندان دور با کمک دانش‌آموزان رکاد و بچه‌های فعال چکاد به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا خواهد کرد.
راستی هنرستانرکاد برای سال تحصیلی جدید ثبت‌نام دارد و شما می‌توانید از طریق همین لینک توی این هنرستان ثبت‌نام کنید و یک رکادی شوید.

در آژانس دیجیتال مارکتینگ چکاد هم پروژه‌های شما مخاطب گرامی را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان به انجام می‌رسونیم.