1

چگونه یک تولید کننده محتوای ناب شویم ؟

محتواسازی رمز موفقیت هر کسب و کار

یک تولید کننده محتوا با تولید محتوای ناب می تواند خود را در معرض دیده شدن قرار دهد و پیام خود را به صورت مویرگی به مشتری تزریق کند . یک مشتری با دیدن محتوای با کیفیت ، به نویسنده محتوا به مرور زمان اعتماد خواهد کرد . این اعتماد باعث اطمینان خاطر در مشتری خواهد شد .

برای تولید یک محتوای ناب ۶ گام اساسی زیر را بردارید :

  1. خواندن (تا می توانید بخوانید . هر چیزی که قابل خواندن است خوراک خواندن شما می باشد ) .
  2. مشق کردن (با قلم و کاغذ آشتی کنید . سعی کنید به خلاصه نویسی و بازآفرینی محتواهای دیگران بپردازید . کاغذ سیاه کردن باید برای شما لذت بخش شود ).
  3. نوشتن ( هرآنچه در ذهن خود دارید را برای روی کاغذ بیاورید . این کار ذهن شما را آماده جذب ایده های جدیدتری خواهد کرد ).
  4. مخاطب ( مهمترین هنر یک نویسنده علاوه بر نویسندگی ، شناخت انسان ها ، احساسات ، علایق و عواطف آن ها می باشد . پس در حوزه روانشناختی حتما فعالیت کنید و دانش خود را ارتقاء دهید).
  5. بازخورد ( شنیدن انتقادات دیگران خیلی سخت است . اما اگر این انتقادات بتواند نوشته های شما را قوی تر کند ، هیچ ترس و اِبایی از آن نداشته باشید و با آغوشی باز پذیرای تندترین و بی رحمانه ترین انتقادات باشید .
  6. تمرین (تمرین مستمر و متوالی در هرکاری شما را به سوی موفقیت پرتاب خواهد کرد . نویسندگی هم از این قاعده مستثنی نمی باشد . تا توان دارید تمرین کنید و از نوشتن خسته نشوید . مطمئن باشید که در وارای این تلاش معدنی از محتواهای تازه وناب در انتظار شما می باشند ).

دیدگاهی دارید؟