کارت های مجازی ، امروزه ؛ آینده نزدیک

Vitual credit

Vitual credit

امروزه شرکت های ارائه دهنده کارت های مجازی در حال بهینه سازی و رشد ایمنی کارت های خود می باشند . این کارت ها در پرداخت هزینه های جاری مورد استفاده قرار می گیرند و تاثیر قابل توجهی در کاهش تقلب در کارت های اعتباری فیزیکی دارند . شما می توانید به راحتی محدودیت های در کارت خود ایجاد کنید و به این مساله امیدوار باشید که شماره کارت مجازی شما منحصر بفرد بوده و غیر قابل جعل می باشد .
شما از این کارت اعتباری مجازی می توانید برای خرید آنلاین و تجارت بین المللی استفاده کنید . کارت های مجازی به سرعت در حال تغییر می باشند ، بسیاری از کارشناسان معتقدند که کارت های مجازی امروزی ما را به سمت پرداخت های مجازی مدرن تر در آینده رهنمونخواهند ساخت .
هر موسسه مالی امروزه کارت های مجازی را به مشتریان خود ارائه می دهد که این کارت ها قدرت پردازش ، منافع متفاوت و گزینه های متعددی را ارائه می دهند . به عنوان مثال برخی از کارت های مجازی یک هاب مرکزی برای مدیریت امور مالی خود ارائه می دهند و برخی دیگر خدماتی را بر روی تلفن همراه ارائه می دهند و برخی دیگر ویژگی های خاصی را به عنوان پاداش به مشتریان خود ارائه می دهند . مهم ترین ویژگی هر کارت مجازی امنیت بالا و آزادی مالی می باشد .
کارت های اعتباری مجازی روش مناسبی برای معامله با فروشندگانی است که شما هنوز به آن ها اعتماد ندارید . با کارت اعتباری مجازی شما یک شماره منحصر بفرد در اختیار خواهید داشت که هیچ ارتباطی با کارت اعتباری واقعی شما ندارد و این باعث افزایش امنیت کارت اعتباری واقعی و مجازی شما خواهد شد .
به هر شکل کارت اعتباری مجازی دارای چالش های فراوانی در بحث امنیت است چرا که با کارت اعتباری مجازی فعالیت های جعلی به سرعت می تواند انجام شود . بنابر اطلاعات Forbes آمریکا یکی از بزرگترین قربانیان کلاهبرداری اینترنتی می باشد .
کسب و کارهای آنلاین امروزه بدون کارت های اعتباری مجازی نمی توانند به توسعه کسب وکار خود فکر کنند ، بنابراین نیاز است که محققین بر روی افزایش امنیت یک کارت اعتباری مجازی فعالیت کنند و حتی یک لایه اضافه حفاظتی برای آینده این نوع کارت ها در نظر بگیرند .
نویسنده : Drew Hendrics سایت www.computer.org
گرداورنده و مترجم (با دخل و تصرف) : معاونی
https://telegram.me/moaveni_ir

https://telegram.me/moaveni_ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *