تبلیغات

تبلیغات می‎تواند یاعث بهتر دیده شدن کسب وکارها شود. در سالیان اخیر تبلیغات اینترنتی گسترش بسیاری پیدا کرده است. تبلیغ در وبلاگها علاوه بر انتقال ترافیک می‎تواند از لحاظ سئو نیز تاثیر بسیاری بر روی سایت مقصد(تبلیغ دهنده) داشته باشد.

تبلیغات

وبلاگ من (http://moaveni.ir) دارای اعتبار دامنه مناسبی بوده و در حال حاضر دارای DA=12 می‎باشد. بنابراین سایت‎هایی با موضوعات مشابه می‎توانند با گرفتن بک لینک از وبلاگ من، موقعیت خود را در موتورهای جستجو بهبود دهند. ( شما می‎توانید از طریق این لینک اعتبار دامنه سایتهای مختلف را بررسی کنید).

انواع طرح های تبلیغاتی موجود

شما می توانید تبلیغات خود را در وبلاگ من و با هزینه مناسبی انجام دهید. در این وبلاگ شاهد ۴ نوع تبلیغ می باشیم:

  • تبلیغ لینکی : در بخش لینکستان در ستون سمت چپ سایت (هزینه قرار گیری لینک برای یک ماه، ۱۰۰۰۰ تومان . هزینه قرار گیری لینک برای یک سال ۱۰۰۰۰۰ تومان)
  • تبلیغ بنری : شما می توانید یک بنر با سایز مشخص شده را برای مدت یک ماه با مبلغ ۶۰۰۰۰ تومان بر روی سایت قرار دهید(هزینه طراحی بنر جداگانه دریافت می شود)
  • اسپانسر محتوا : در این حالت شما به عنوان اسپانسر یک محتوا محسوب می‎شوید و در پایان محتوا در یک پاراگراف در مورد برند و فعالیت شما توضیحاتی نوشته می‎شود و به سایت شما لینک داده می‎شود(هزینه اسپانسر محتوا شدن برای یک سال ۵۰۰۰۰ تومان می‎باشد).
  • تبلیغ رپورتاژ آگهی : شما می توانید یک پست ۱۰۰۰ کلمه ای به همراه ۲ لینک فالوو، در وبلاگ برای همیشه (پست دائمی) منتشر کنید. هزینه هر پست تنها ۱۵۰۰۰۰ تومان می باشد ودر صورتی که خود محتوا هم برای شما تولید شود بایستی هزینه تولید محتوا هم پرداخت گردد(هزینه تولید محتوای ۱۰۰۰ کلمه ای ۵۰۰۰۰ تومان)
    • همچنین در قالب رپورتاژ آگهی امکان تبادل پست هم وجود دارد.

برای سفارش آگهی با ایمیل moaveni1@gmail.com مکاتبه کنید. ارتباط مستقیم با تلفن ۰۹۳۳۸۲۹۳۸۹۵ تماس بگیرید.