زمان مطالعه تقریبی: ۳ دقیقه

ساخت دوربین مداربسته با موبایل قدیمی

شاید شما هم اخیرا گوشی موبایل خود را ارتقاء داده و گوشی جدیدتر و پیشرفته تری را خریداری کرده باشید ولی هنوز نمی دانید با گوشی قدیمی خود چه کاری انجام دهید . شما می توانید از دوربین گوشی قدیمی خود به عنوان یک دوربین مداربسته استفاده کنید .
برای این هدف باید در ابتدا یک اپلیکیشن واسط نظیر IP Webcam ، iCamSpy ، Hidden eye ،Securet Spycam و یا Perch را برای گوشی خود نصب کنید و تنظیمات مرتبط را انجام دهید . البته گوشی شما باید به شبکه اینترنت و برق وصل باشد، بنابراین سعی کنید بهترین مکان را برای آن پیدا کنید . حالا می توانید از راه دور و با هر دستگاهی تصاویر ضبط شده توسط دوربین گوشی موبایل خود را از طریق اینترنت مشاهده کنید .
در ادامه آموزش استفاده از نرم افزار Perch را مشاهده می کنید :

نرم افزار Perch

برای این منظور ابتدا نرم افزار Perch را از گوگل پلی استور دانلود کنید و آن را نصب و اجرا کنید . بعد از اجرای این برنامه باید یک اکانت اختصاصی در Perch برای خود بسازید و تنظیمات مرتبط را انجام دهید.

مراحل نصب

حالا تنیمات مرتبط با دوربین را انجام دهید و به نرم افزار اجازه دسترسی به دوربین را بدهید .حالا با زدن دکمه Play دوربین می توانید به ضبط تصاویر بپردازید . هر زمان که دوربین شما تصویری را ضبط نماید ، شما می توانید از طریق getperch (getperch.com)  و با استفاده از اطلاعات کاربری اکانت اختصاصی تان به تصاویر ضبط شده توسط گوشی موبایل تان دسترسی پیدا کنید .

نویسنده : مسعود معاونی
کد مطلب :۹۶۰۸۲۵۰۱

https://telegram.me/moaveni_ir