زمان مطالعه تقریبی: ۲ دقیقه

با حمد و سپاس الهی وب سایت رسمی اینجانب مهندس مسعود معاونی افتتاح گردید .

افتتاح وب سایت مهندس معاونی

اینجانب مسعود معاونی در حوزه فناوری اطلاعات ، امنیت اطلاعات و تجارت الکترونیک فعال می باشم . همچنین به فعالیت های استارتاپی و دیجیتال مارکتینگ علاقمند می باشم . همین علاقمندی باعث گردیده است که در سالیان اخیر بنده به طور جدی در حوزه تولید محتوا و استراتژی محتوا مشغول به فعالیت شوم .

هدف این وب سایت نشان دادن یک نقشه ذهنی از آنچه در ذهن من می گذارد می باشد . شما می توانید با دنبال کردن محتوای این سایت پی ببرید که من در حال حاضر بیشتر به دنبال چه موضوعاتی می باشم و وقت خود را بر روی مطالعه موردی بر روی چه حوزه ای گذاشته ام .

دوستان عزیز می توانند آخرین مطالب مورد نیاز خود را از این وب سایت دریافت نمایند . در ضمن خوشحال می شوم تا نظرات و انتقادات خودتان را از طریق ایمیل و کامنت با من درمیان بگذارید .

می توانند برای تسریع در ارتباط از نشانی ایمیل moaveni1@gmail.com  استفاده ببرید . امیدوارم دوستان با نظرات و انتقادات سازنده خود به اینجانب در بهبود محتواهای ارائه شده در این وبسایت کمک نمایند .

هم چنین تمامی دوستان عزیز می توانند مقالات و محتواهای تولید شده خودشان را از طریق ایمیل در اختیار اینجانب قرار دهند تا با نام خودشان در این وبسایت منتشر گردد . همچنین امکان تبادل لینک با دوستانی که در حوزه های مشابه فعالیت می کنند وجود خواهد داشت .

در پایان با تقدیر از توجه شما به محتوای سایت ، امیدوارم که بتوانم بهترین مطالب را جهت مطالعه شما سروران گرامی در این وبسایت قرار دهم .

با سپاس و تشکر

مسعود معاونی

http://moaveni.ir